Naše služby objednávejte telefonicky, e-mailem nebo přes kontaktní formulář

Věnujte čas na hřbitově vzpomínkám, ne úklidu.

Skvělá spolupráce
a nadstandartní péče

S prací firmy paní Valentové jsem byla vždy velmi spokojená.Perfektně odvádí svou práci i nad rámec jejich povinností. Všechno je slpněno v řádném termínů a výsledek je vždy na očekávání. Je vstřícná, milá , je radost s ní komunikovat a vždy se na všem domluvíme. Paní Valentová šetří mě a celé moji spoustu času, který můžeme strávit jinou čiností.

Alena J.

Dříve jsem každou návštěvu hřbitova absolvovala s hadrem a lopatkou. Teď už tyto starosti nemám, už sem chodím jen v klidu přemýšlet. Každé tatínkovo výročí a všechny svátky je místo našeho setkání krásně uklizené a upravené. Provozní věci za mne řeší jiní, kompetentní lidé. Navíc se o náklady na péči o náš hrob dělíme s celou rodinou. Jsem ráda, že jsem tuto nabídku objevila a vděčná, že ji firma paní Petry dělá tak precizně a zodpovědně.

Martina M.

O službách paní Valentové jsem se dozvěděla úplně náhodou přes Facebook její sestry. Velice mile mně překvapila rychlost a ochota ze strany paní Valentové mou objednávku řešit. Její firma odvedla skvělou práci za velice solidní cenu! I letos bude naše spolupráce pokračovat a postupně celá naše rodina již služby paní Valentové využila nebo se chystá využít.

Pavlína W.

Naše služby

Péče o pietní místa

Věnujte čas na hřbitově vzpomínkám, ne úklidu.

NAPIŠTE NÁM EMAIL NEBO ZAVOLEJTE

+420 602 421 971

Facebook